Enzo - srebrna bateria kuchenna z prysznicem

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny
  • 990,00 zł
  • Cena brutto:
    890,00 zł
  • Cena netto:
    723,58 zł

Wymiary:
Wysokość całkowita: 47 cm.
Wysokość do wylewki: 19 cm.
Długość wylewki: 24 cm.
Długość węża natrskowego: 50cm.
Wylewka funkcyjna: prysznic + natrysk.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: srebro
Zastosowanie: kuchnia / zlewozmywak

Dodatkowe informacje:

bateria jednootworowa; bateria sztorcowa; bateria stojąca; bateria zlewozmywakowa; bateria z mieszaczem; bateria z prysznicem; srebrna bateria; bateria srebro; 

Bardzo praktyczna srebrna bateria kuchenna z wężem wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Srebrna bateria z długą wylewką znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. Bateria zlewozmywakowa z prysznicem posiada specjalny przycisk, którym można przełączyć strumień wody z ciągłego na prysznic. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie kuchenne, umywalkowe, prysznicowe oraz wannowe w tym samym stylu i kolorze.

Srebrne baterie do kuchni w naszym sklepie objęte są trzyletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria kuchenna z obrotową wylewką jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Bateria srebro uszkodzona podczas transportu możne być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli srebrna armatura do zlewu zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.