Sol - bateria retro w kolorze miedzi

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • 990,00 zł
  • Cena brutto:
    890,00 zł
  • Cena netto:
    723,58 zł

Wymiary:
Wysokość całkowita: 33,5 cm.
Wysokość do wylewki: 23 cm.
Długość wylewki: 16,5 cm.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: miedź
Zastosowanie: kuchnia / łazienka

Dodatkowe informacje:

bateria 1-otworowa; bateria stojąca; bateria umywalkowa; bateria z mieszaczem; bateria miedziana

Jedyna w swoim rodzaju miedziana bateria retro wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria z miedzi znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. Miedziany kran posiada specjalny perlator z wymiennym sitkiem, który pozwala na oszczędzanie wody. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie kuchenne, umywalkowe, prysznicowe oraz wannowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie miedziane umywalkowe retro w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria w kolorze miedzi jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Miedziana armatura do umywalki uszkodzona podczas transportu możne być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria miedziana zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.