Perlita - bateria prysznicowa w stylu retro

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny
  • Cena brutto:
    1 790,00 zł
  • Cena netto:
    1 455,28 zł

Wymiary:
Średnica deszczownicy: 20 cm.
Wysokość deszczownicy: 21 cm.
Odległość między otworami instalacyjnymi: 15 cm.
Regulowana wysokość: 90-140 cm.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: ORB
Zastosowanie: łazienka / prysznic / natrysk / kabina prysznicowa retro

Dodatkowe informacje:

bateria natryskowa retro z deszczownicą; bateria prysznicowa z kurkami ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z długą wylewką

Wspaniała bateria prysznicowa retro wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie łazienkowe retro w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria prysznicowa w kolorze szczotkowanego mosiądzu jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Armatura prysznicowa uszkodzona podczas transportu może być reklamowana wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria prysznicowa ścienna retro zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.