Carina - bateria zlewozmywakowa retro

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Cena brutto:
    690,00 zł
  • Cena netto:
    560,98 zł

Wymiary:
Wysokość całkowita: 37 cm.
Wysokość do wylewki: 23,5 cm.
Długość wylewki: 16 cm.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: szczotkowany mosiądz
Zastosowanie: kuchnia / zlewozmywak

Dodatkowe informacje:

bateria jednootworowa; bateria sztorcowa; bateria stojąca; bateria zlewozmywakowa; bateria z mieszaczem

Wyjątkowa bateria zlewozmywakowa w stylu rustykalnym wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria mosiężna znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. Bateria kuchenna zlewozmywakowa posiada specjalny perlator z wymiennym sitkiem, który pozwala na oszczędzanie wody. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie kuchenne, umywalkowe, prysznicowe oraz wannowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie kuchenne z mosiądzu w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria do zlewu z mieszaczem jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Baterie do kuchni w kolorze starego złota uszkodzone podczas transportu można reklamować wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli mosiężna bateria zlewozmywakowa do kuchni zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.