Orfeo - prysznicowa bateria z mosiądzu

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny
  • 1 890,00 zł
  • Cena brutto:
    1 690,00 zł
  • Cena netto:
    1 373,98 zł

Wymiary:
Średnica deszczownicy: 20 cm.
Odległość deszczownicy od ściany: 37 cm.
Odległość między otworami instalacyjnymi: 15 cm.
Regulowana wysokość: 90-130 cm.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: szczotkowany mosiądz, biała rączka słuchawki
Zastosowanie: łazienka / prysznic / natrysk / kabina prysznicowa retro

Dodatkowe informacje:

bateria mosiężna prysznicowa z deszczownicą; bateria natryskowa z kurkami ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z wylewką; bateria z mosiądzu pod prysznic z ceramiczną słuchawką

Piękna bateria prysznicowa retro z ceramiczną rączką wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa z wylewką znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie natryskowe z mosiądzu w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, bateria prysznicowa z kurkami jest wymieniana na taką samą, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Baterie natryskowe retro uszkodzone podczas transportu można reklamować wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli mosiężna armatura pod prysznic zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inną.