Bateria prysznicowa z dużą deszczownicą - Antonio biała rączka

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny
  • 1 890,00 zł
  • Cena brutto:
    1 690,00 zł
  • Cena netto:
    1 373,98 zł

Wymiary:
Średnica deszczownicy: 20 cm.
Odległość deszczownicy od ściany: 37 cm.
Odległość między otworami instalacyjnymi: 15 cm.
Regulowana wysokość: 90-130 cm.

Typ zaworu: ceramiczny
Materiał: mosiądz
Kolor: szczotkowany mosiądz
Wykończenie słuchawki: ceramika
Zastosowanie: łazienka / prysznic / natrysk / kabina prysznicowa retro

Dodatkowe informacje:

bateria prysznicowa z dużą deszcownicą; bateria z mieszaczem ciepłej i zimnej wody; bateria prysznicowa z wylewką; bateria prysznicowa z ceramiczną słuchawką

Wyjątkowy, mosiężny zestaw prysznicowy retro wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu, który cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Bateria prysznicowa mosiądz znakomicie pasuje do wszystkich wnętrz w stylu retro, kolonialnym czy też rustykalnym. W naszej ofercie znajdują się także inne baterie prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe w tym samym stylu i kolorze.

Baterie pod prysznic w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją. W przypadku zwrotu, zestaw pod prysznic z mosiądzu jest wymieniany na taki sam, bądź zwracane są pieniądze w pełnej kwocie zakupu. Baterie prysznicowe retro uszkodzone podczas transportu można reklamować wyłącznie w obecności kuriera (prosimy o otwieranie przesyłki w obecności kuriera).

Jeżeli bateria prysznicowa z ceramiczną słuchawką zakupiona w naszym sklepie nie spełnia oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zwrotu lub zamiany na inny.